flamengol.net


Bruno Henrique: "Jeszcze nic nie wygraliśmy"

Czy to klasyk? Zadzwoń do Bruno Henrique. Napastnik zdobył obie bramki w zwycięstwie Flamengo nad Vasco w pierwszym finałowym meczu Campeonato Carioca i utrzymał dobry rekord w stosunku do drużyn z Rio. Zawodnik strzelił dwa gole przeciwko Botafogo w swoim debiucie w koszulce Rubro-Negro, a także dwa przeciwko Fluminense pod koniec marca. Po końcowym gwizdku arbitra, Bruno Henrique cieszył się z kolejnych trafień.

"Zdobycie bramki jest zawsze dobre, a strzelenie w klasyku, dwóch goli jest dla mnie bardzo ważne. Jestem bardzo szczęśliwy, wszyscy zasługują na gratulację: zawodnicy, kibice, którzy przybyli na mecz... Jednak pozostało jeszcze kolejne 90 minut, jeszcze nic nie wygraliśmy. Teraz musimy odpocząć, ponieważ za tydzień musimy dać z siebie jeszcze więcej." - powiedział Bruno Henrique.

W pojedynku na stadionie Nílton Santos, Flamengo dominowało nad Vasco. Zespół prowadzony przez Abela Bragę stworzył niezliczone szanse na zdobycie bramki, czego nie można powiedzieć o rywalach, bowiem bramkarz Diego Alves kończył grę z czystką koszulką. W strefie mieszanej po meczu Bruno Henrique ocenił moment drużyny.

"Myślę, że zespół ma nowy identyfikator, dobrze gramy we wszystkich meczach. Jeśli chcemy osiągnąć w tym sezonie wielkie cele, zawsze musimy się rozwijać i to właśnie się dzieje. Abel zawsze mówi: "Zespół, który chce osiągnąć wielkie rzeczy, musi się rozwijać"." - dodał napastnik.

Drugi finałowy mecz Campeonato Carioca odbędzie się w najbliższą niedzielę na stadionie Maracanã. Aby zostać mistrzem, klub z Gávea może nawet przegrać jedną bramką. Jeśli Vasco wygra różnicą dwóch goli, to o tytle zadecyduje konkurs rzutów karnych.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2019; 00:24
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX