flamengol.net


Berrío wrócił do normalnych treningów

Flamengo rozpoczęło przygotowania do sobotniego półfinałowego spotkania Taça Guanabara przeciwko Fluminense, mając cały tydzień na trening. W tym czasie, trener Abel Braga zdobył kolejny "impuls" przed klasykiem. Jest nim Orlando Berrío, napastnik, który doznał kontuzji podczas przygotowań do nowego sezonu, gdy Rubro-Negro przebywali w Stanach Zjednoczonych, gdzie wystąpili i wygrali turniej Florida Cup. We wtorek, zawodnik po raz pierwszy trenował z resztą kolegów z zespołu.

Kolumbijczyk był obecny na treningu taktycznym. W zajęciach nie uczestniczyli piłkarze, którzy w niedzielę popołudniu wygrali 4:0 meczu przeciwko Cabofriense.

Dostępność Berrio w klasyku nie została jeszcze potwierdzona. Jest jednak pewne, że zawodnik będzie musiał zmierzyć się z wielką konkurencją, aby odzyskać miejsce w ataku Flamengo. Po transferach Gabigola, Bruno Henrique i Giorgiana De Arrascaety rywalizacja o miejsca stanie się jeszcze bardziej zacięty.

  • dodał: MentiX
  • 06.02.2019; 00:23
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX