flamengol.net


Barbieri testuje ustawienie z dwójką napastników i bez volante

Jeśli spojrzeć na środowy poranny trening w centrum sportowym Ninho do Urubu, to Flamengo zaprezentuje kibicowi wiele nowości. I nie są to spekulowane wzmocnienia jak Ryan Babel. Trener Maurício Barbieri przetestował kilka wariantów taktycznych, nawet bez zmiany składu.

Barbieri na początek ustawił zespół w ustawieniu 4-1-4-1, czyli standardowym w tym sezonie. Nie będąc móc liczyć na Gustavo Cuéllara i Henrique Dourado, którzy są zawieszeni za czerwone kartki, szkoleniowiec testował w wyjściowym składzie Rômulo i Paolo Guerrero. Po zaledwie 20 minutach, trener w miejsce Rômulo wpuścił Henrique Dourado, który grał obok Guerrero i zmienił ustawienie na 4-4-2. Później nowy nabytej Fernando Uribe również był testowany w tej roli. W ten sposób Flamengo zaczęło grać dwójką napastników, a Lucas Paquetá był ustawiony jako pierwszy w środku pomocy.

Później były kolejne testy: Cuéllar wrócił do pierwszego składu w miejsce Rômulo, a następnie został cofnięty do linii obrony, a Léo Duarte nieco wcześniej opuścił sesję treningową. Następnie Matheus Thuler został wprowadzony do wyjściowej jedenastki, a Kolumbijczyk wrócił do zespołu rezerwowego, ale także na pozycję obrońcy. Uribe był testowany jako jedyny napastnik, a Lincoln był w zespole rezerw wraz z Diego.

Oto skład, który był najdłużej podczas treningu: Diego Alves; Rodinei, Léo Duarte, Réver, Renê; Rômulo (Uribe), Paquetá, Diego; Éverton Ribeiro, Marlos Moreno, Guerrero.

  • dodał: MentiX
  • 11.07.2018; 23:06
  • źródło: globoesporte.com
  • 2 komentarzy
Komentarze (2)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: MentiX Wysłano: 12 lipca 2018; 22:28

@Garrincha - oboje mają po 50 mln euro

Autor: Garrincha Wysłano: 12 lipca 2018; 20:29

MentiX co to za regulamin z 3 niewiadomymi?;] Lucas Paqueta jaką ma kwotę wykupu? On i lincoln muszą zostać na lata

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX