flamengol.net


Barbieri: "Być jeszcze lepszym"

Osiem zwycięstw, dwa remisy i tylko jedna przegrana. Flamengo pod batutą Maurício Barbieriego przekonywuje w każdym meczu Brasileirão. W tę niedzielę w meczu z Paraná, Rubro-Negro dominowali przez całą grę i zdobyli kolejne trzy punkty, dzięki którym mają już sześć punktów przewagi nad wiceliderem. Szkoleniowiec już patrzy na następnego przeciwnika i jeszcze chce zwiększyć przewagę przed przerwą w rozgrywkach na czas trwania Mistrzostw Świata.

Kolejny mecz

"Z Palmeiras będzie to skomplikowany mecz, będą szukać pozytywnego wyniku przeciwko nam. Zrobimy co w naszej mocy, aby odnieść zwycięstwo. Jesteśmy świadomi przerwy, skupiamy się na Palmeiras, ale wykorzystamy to, co najlepsze. Nie tylko my, ale wszyscy. Każdy, kto uzyska dobry start, będzie miał później przewagę. Chodzi o to, aby być jeszcze lepszym niż wcześniej."

Vinícius Júnior

"Nie, to nie był jego ostatni mecz z Flamengo. Ma jeszcze grę przeciwko Palmeiras. Wiemy, że może się to zmienić, ale nadal jest piłkarzem Flamengo. Rozmowa była podziękowaniem, ale nie miała pożegnalnego tonu. Rozmawiałem z nim, aby pomógł nam w środę, a następnie Flamengo spróbuje zobaczyć, co można zrobić."

Vizeu i Dourado

"Vizeu wchodzi w momenty, w których przeciwnik jest bardziej otwarty. Dourado pomaga, był najlepszym strzelcem Brasileirão w ubiegłym roku, jest bardzo ważny. Najlepsze z tego jest posiadanie wykwalifikowanego składu. Oczekujemy, że każdy, kto wejdzie, pomoże. Vizeu jest zawodnikiem, który bardzo pomógł Flamengo. Mam nadzieję, że pomoże nam jeszcze w środę. Nie wiem, czy należy opłakiwać jego odejście, raczej mam uczucie szczęścia ponieważ robi krok w swojej karierze."

Praca we Flamengo

"Musisz trzymać stopy na ziemi i kontynuować pracę. Musimy mieć twarz Flamengo, przyczyniłem się w jakiś sposób, ale wkład nie jest tylko mój. Krok po kroku przyjmujemy twarz Flamengo, której wszyscy pragniemy. Z niewielkim czasem na trening, piłkarze zasymilowali się. Liczby są względne. To jest wycinek. Dzisiaj jest dobrze, jutro ... Nie chcemy być mistrzem liczb, chce być mistrzem. Jeśli nadal będziemy zdobywać więcej bramek niż tracimy, to będziemy podążać tą ścieżką."

Przewaga

"Mamy dobrą sekwencję, ważne, że możemy powiększyć dystans do drugiego miejsca, co jest bardzo dobre. Wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze. Ważne jest dobre środowisko. Cieszymy się z pierwszego miejsca, ale jeszcze nic nie wygraliśmy. Uczucie w szatni to radość, ale nigdy satysfakcja. Pod koniec roku, mamy nadzieję, że będziemy szczęśliwi i zadowoleni.

Wzmocnienia

"Praca nad wzmocnieniami odbywa się wspólnie. Rozmawialiśmy, oczekujemy definicji w odejściach, a na razie jedyną pewną rzeczą jest odejście Vizeu. Zespół jest bardzo utalentowany, dzisiaj Arão spisał się bardzo dobrze. Ewentualne wzmocnienia zależą od odejść."

  • dodał: MentiX
  • 11.06.2018; 03:19
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX