flamengol.net


Bandeira: "Odejdę ze spokojnym sumieniem"

Flamengo zremisowało 2:2 niedzielne spotkanie z São Paulo na stadionie Morumbi i zmniejszyło swoje szanse na zdobycie mistrzostwa Brazylii. Mimo dobrych okazji na zdobycie zwycięskiego gola, zawodnicy klubu z Gávea okazali się nieskuteczni. Obecny na tym spotkaniu, prezydent Rubro-Negro, Eduardo Bandeira de Mello został poproszony o ocenę swojej pracy pod koniec swojej drugiej kadencji.

"Nigdy nie dostanę wszystkiego, czego chcę, ponieważ chcę być mistrzem świata w każdym roku, wygrywać każdy mecz, a to jest niemożliwe. Ale odejdę z absolutnie ze spokojnym sumieniem, wiedząc, że Flamengo było inne, kiedy przybyłem i będzie innym, kiedy odejdę." - powiedział Eduardo Bandeira de Mello.

Jednym z czterech kandydatów na nowego prezydenta Flamengo jest wspierany przez Eduardo Bandeirę de Mello, obecny wiceprezydent ds. piłki nożnej, Ricardo Lomba. Innymi kandydatami są Rodolfo Landim, Marcelo Vargas i José Carlos Peruano.

  • dodał: MentiX
  • 05.11.2018; 06:59
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX