flamengol.net


Badanie wykryło lekki uraz u Diego

Diego od zeszłego tygodnia wykonuje indywidualne treningi, jednak ból w prawym udzie nie zszedł, dlatego w sobotę, pomocnik przeszedł bardziej szczegółowe badania, które wykryły uraz w tym miejscu. Tak więc, zawodnik rozpoczął natychmiastowe leczenie w centrum sportowym Ninho do Urubu. Jak zwykle, klub z Gávea nie podał prognozowanego powrotu piłkarza do zdrowia.

33-latek zmaga się z bólem prawego uda od rewanżowego półfinałowego spotkania Copa do Brasil przeciwko Corinthians, które odbyło się w dniu 26 września. Początkowo badania nie wykryły żadnego urazu w bolącym udzie, a pomocnik wykonywał leczenie zachowawcze. Jednak nie było ewolucji, ból nadal istniał, a Diego nie wystąpił w dwóch ostatnich meczach, w których to Flamengo zagrało z Bahią i ponownie z Corinthians, ale tym razem w ramach 28. kolejki Brasileirão.

W ten sposób Dorival Júnior będzie miał o "problem" mniej. Ponieważ nie mógł skorzystać z Diego w dwóch pierwszych meczach po swoim powrocie do Flamengo, szkoleniowiec nie będzie musiał zmienić składu na klasyk przeciwko Fluminense, który odbędzie się 13 października, ponieważ pomocnik nie będzie dostępny. Bez Diego, Dorival zestawił środek pola z Gustavem Cuéllarem, Willianrm Arão, Lucasem Paquetą i Évertonem Ribeiro. Nie można jednak wykluczyć możliwości powrotu do zdrowia przez Diego.

Oto oświadczenie wydane przez Flamengo w tę sobotę o Diego:

"Po lekkim bólu w przedniej części prawego uda, zawodnik Diego przeprowadził bardziej szczegółowe badanie, które wykryło niewielkie uszkodzenie w tym miejscu."

  • dodał: MentiX
  • 06.10.2018; 20:43
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX