flamengol.net


Arrascaeta: "Nadal niczego nie wygraliśmy"

Flamengo odniosło ważne niedzielne zwycięstwo w pierwszym finałowym meczu Campeonato Carioca. Oznacza to, że Rubro-Negro są w dobrej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem. W strefie mieszanej po końcowym gwizdku arbitra, Giorgian De Arrascaeta świętował wynik, ale podkreślił, że zespół jeszcze nic nie wygrał.

"To ważny wynik, ale wciąż niczego nie gwarantuje. Nadal niczego nie wygraliśmy. Musimy rozegrać świetny mecz rewanżowy. Ale nasi kibice z pewnością nas wesprą." - powiedział Giorgian De Arrascaeta.

Urugwajczyk również naturalnie przygląda się rywalizacji w zespole. Według niego taki czynnik "wzmacnia skład". Arrascaeta wystąpił w pierwszym zespole, podczas gdy Diego zasiadł na ławce rezerwowych i wszedł na boisko dopiero w końcówce gry.

"Mamy wielu dobrych zawodników, którzy zawsze wychodzą na boisko, aby dać z siebie wszystko. To wzmacnia nasz zespół. Każdy jest gotowy do gry i daje z siebie wszystko." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2019; 13:24
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX