flamengol.net


Arrascaeta: "Bardzo wielkie emocje"

W niedzielne popołudnie, Flamengo zmierzyło się z Cabofriense w ramach 5. kolejki Taça Guanabara. Jednym z autorów bramki w wygranym 4:0 meczu był Giorgian De Arrascaeta, który zdobył swoje pierwsze trafienie dla klubu z Gávea. W strefie mieszanej, Urugwajczyk nie ukrywał swojego szczęścia z pierwszego gola dla Rubro-Negro.

"Bardzo wielkie emocje, aby móc zdobyć swojego pierwszego gola tutaj we Flamengo. Mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej. Chciałbym także podziękować fanom za uczucie, które otrzymałem na boisku. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu bramki, a jeszcze bardziej z zespołu, który wygrał i grał dobrze. Myślę więc, że dziś był ważny dzień dla fanów." - powiedział Giorgian De Arrascaeta.

Arrascaeta skomentował również dotychczasowe postępy zespołu. Wykazując ostrożność, pomocnik chwalił wydajność Flamengo, ale podkreślił, że nie należy tracić ostrości.

"Zespół jest dobry, jest pewny siebie i gra dobrze. Mamy bardzo silną kadrę. Nie możemy stracić koncentracji. Jestem pewien, że jesteśmy na dobrej drodze, ale sezon dopiero się zaczyna." - zakończył.

  • dodał: MentiX
  • 04.02.2019; 00:42
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX