flamengol.net


Arrascaeta opuści trzy mecze Flamengo

Selekcjoner Óscar Tabárez ogłosił we wtorek ostateczną kadrę piłkarzy powołanych do reprezentacji Urugwaju na zgrupowanie w Chinach i udział w turnieju towarzyskim, który odbędzie się w tym kraju w dniach 22-25 marca. W składzie 23-osobowej kadry znalazł się pomocnik Flamengo, Giorgian De Arrascaeta.

Z powodu powołania do reprezentacji, Urugwajczyk nie będzie dostępny dla trenera Abela Bragi w trzech spotkaniach Taça Rio: przeciwko Volta Redonda, Madureiri i Fluminense.

Delegacja Urugwaju wyrusza do Chin w dniu 15 marca. W towarzyskim turnieju poza Urugwajem wystąpią jeszcze Uzbekistan, Chiny i Tajlandia. Podopieczni Óscara Tabáreza swój pierwszy mecz rozegrają w dniu 22 marca przeciwko Uzbekistanowi. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do finału, w którym zmierzy się z lepszym z drugiej półfinałowej pary Chiny - Tajlandia. Spotkania o pierwsze i o trzecie miejsce odbędą się w poniedziałek 25 marca.

Oto kadra reprezentacji Urugwaju na towarzyski turniej China Cup:

  • dodał: MentiX
  • 13.03.2019; 07:30
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX