flamengol.net


Arrascaeta już w Rio de Janeiro

Czwartek był świętem dla kibiców Flamengo. Giorgian De Arrascaeta wylądował w Rio de Janeiro około 19:00 (czas w Brasílii) i został powitany przez około 25 fanów na lotnisku Galeão. Urugwajski ofensywny pomocnik w piątek powinien przejść badania i popisać pięcioletni kontrakt.

Po wylądowaniu, ze względu na wielkie prześladowanie dziennikarzy i kibiców, utworzono specjalny korytarz dla przejścia piłkarza, który opuścił lotnisko bocznymi drzwiami. Uśmiechając się, Arrascaeta nie rozmawiała z prasą, ale machał do fanów, zanim wsiadł do czekającego na niego samochodu.

Rubro-Negro pozyskali 24-latka za około 15 mln euro, nabywając 75% karty piłkarza. Pierwsza rata wyniesie 7 mln euro. Transfer urugwajczyka jest najdroższym transferem nie tylko w historii Flamengo, ale i brazylijskiego futbolu, przewyższając kwotę 14 mln euro, którą w grudniu 2004 roku, Corinthians zapłaciło za pozyskanie Carlosa Téveza.

Największa opera mydlana w bieżącym oknie transferowym brazylijskiej piłki nożnej dotyczyła: sporu agenta Daniela Fonsecy z Cruzeiro; nieobecności Arrascaety w treningach; następnie spotkania w Urugwaju z udziałem agenta André Cury'ego i dyrektora generalnego Flamengo, Bruno Spindela; groźby "wojny" pomiędzy oboma klubami, a ostatecznie porozumieniu między dwoma wiceprezydentami ds. piłki nożnej dwóch klubów, Itaira Machado i Marcosa Braza.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2019; 22:38
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX