flamengol.net


Arão wykorzystuje swoją szanse

W meczach przeciwko Internacionalowi i Chapecoense, volante Willian Arão zdobył punkty u trenera Maurício Barbieriego. Zawodnik, który w tym sezonie jest tylko rezerwowym, stał się nową opcją dla szkoleniowca i może mieć jeszcze jedną szansę gry w wyjściowym składzie w środowym pierwszym półfinale Copa do Brasil przeciwko Corinthians.

Ostatnie występy Arão spotkały się z pochwałą od trenera, który mówił o "wzmocnieniu" i podkreślił dobrą defensywną grę volante.

"Zagrał dobrze przeciwko Interowi, także dzisiaj. To opcja, którą zdobyliśmy. Jest świetnym zawodnikiem, ciężko pracował, udowodnił swoją wartość. Zagrał dobrze w defensywie. Jest wzmocnieniem zespołu." - powiedział Maurício Barbieri.

Rubro-Negro mają nadzieję, że Lucas Paquetá i Gustavo Cuéllar będą mogli wystąpić z Corinthians, dlatego wraz z Cruzeiro wyczarterują samolot, który zabierze dwójkę piłkarzy oraz Dedé (z Cruzeiro) ze Stanów Zjednoczonych, aby wszyscy byli dostępni dla swoich zespołów.

Jednak istnieje możliwość, że piłkarze nie będą w odpowiedniej formie fizycznej, aby wystąpić w całym spotkaniu. Teraz Maurício Barbieri będzie miał czas do wtorku, aby ocenić najlepsze alternatywy.

Z kolei Piris da Motta nie jest zgłoszony do rozgrywek, ponieważ został pozyskany kilka dni po terminie rejestracji piłkarzy. Pod nieobecność Cuéllara, to właśnie Paragwajczyk występował jako pierwszy volante i dobrze się spisał. Inna opcją dla trenera jest Rômulo.

  • dodał: MentiX
  • 09.09.2018; 12:46
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX