flamengol.net


Agent Lincolna niezadowolony z niewielu szans

Ani status gwiazdy zespołów juniorów i najlepszego strzelca nie doprowadziły do tego, że Lincoln rozegrał dobry sezon w profesjonalnej piłce. W pierwszym roku zawodowej kariery we Flamengo, młody napastnik rozegrał 22 spotkania, wchodząc głównie z ławki rezerwowych i zdobył dwie bramki. Jednak po objęciu zespołu przez Dorvala Júniora, wychowanek Mengão nie miał praktycznie okazji na pokazanie swojego talentu i wystąpił tylko w jednym meczu.

Ta sytuacja sprawia, że agenci Lincolna, który w grudniu skończy 18 lat będą szukać mu nowego zespołu, aby w kolejnym sezonie grywał regularnie. Jest to wielce prawdopodobne, jeśli Dorival pozostaje trenerem. Przedstawiciele TFM Agency, która zarządza karierą młodego napastnika przyznają, że mogą szukać nowego pracodawcy. Agencja ma dużą otwartość na rynku europejskim, a także dba o karierę Viníciusa Júniora, który latem przeszedł do Realu Madryt.

W tym sezonie, Flamengo kilkakrotnie nie puściło napastnika na mecze młodzieżowej reprezentacji Brazylii, co pokazało, że sztab szkoleniowy zamierza liczyć na niego. Jednak gdy przychodziły ligowe spotkania, to Lincoln przeważnie cały czas spędzał na ławce rezerwowych. Ponadto zarząd Rubro-Negro otrzymał ofertę Juventusu, która wynosiła 15 mln euro, ale Flamengo natychmiast ją odrzuciło, zgadzając się na otwarcie rozmów tylko w przypadku otrzymania dwukrotnie wyższej oferty.

Kontrakt Lincolna z klubem trwa do stycznia 2022 roku, lecz pomimo długiego czasu trwania, odejście nie jest wykluczone ludzi, którzy zarządzają karierą piłkarza. Niedawno jeden z agentów przyznał, że dobrym wzrokiem odejście napastnika do Interu Mediolan w zamian za przejście Gabriela do Flamengo.

Mimo tych wszystkich czynników, definicja przyszłości młodego napastnika powinna nastąpić dopiero po wyborach prezydenckich zaplanowanych na najbliższą sobotę. Nie tylko Lincoln, ale także inne piłkarze oczekują na decyzję w swojej przyszłości, aby móc przekazać swoje miejsca docelowe.

  • dodał: MentiX
  • 03.12.2018; 20:51
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX