flamengol.net


Agent Diego Alvesa zaprzecza ofertom

Po odmowie bycia rezerwowym w meczu z Paraną, a następnie kłótni z trenerem Dorivalem Júniorem, Diego Alves trenuje z dala od reszty zespołu i nie powinien już zagrać w koszulce Flamengo. Bramkarz najprawdopodobniej odejdzie po zakończeniu tego sezonu, a jego usługami zainteresowane jest Al-Ittihada. Jednak agent goleiro, Eduardo Maluf powiedział, że klub z Arabii Saudyjskiej jeszcze nie złożył konkretnej propozycji.

"Nie otrzymaliśmy jeszcze niczego oficjalnego. Jeśli Flamengo otrzymało, to ja nie mogę o tym mówić. Obecnie Diego Alves jest niestety kontuzjowany. Ma kontrakt z Flamengo do grudnia 2020 roku. Nie mam zaplanowanego spotkania z nimi." - powiedział agent.

Z kontraktem do grudnia 2020 roku, zawodnik nie będzie miał ułatwionego odejścia z klubu. Władze Rubro-Negro doskonale zdają sobie sprawę, że bramkarz jest ceniony na rynku i czekają na zadowalającą ofertę, wykluczając jakąkolwiek szansę na darmowe odejście.

  • dodał: MentiX
  • 07.11.2018; 19:29
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX