flamengol.net


Abel chwali zespół rezerwowych

Flamengo pokonało Eintracht Frankfurt i zwyciężyło w turnieju Florida Cup. Pomimo zwycięstwa, trener Abel Braga nie był zadowolony z tego, co widział. Na pomeczowej konferencji prasowej, szkoleniowiec pochwalił grę zespołu rezerwowego, który rozpoczął spotkanie. Z drugiej strony skrytykował pierwszy zespół, który pojawił się na boisku po przerwie. Rubro-Negro wygrali po bramce Jeana Lucasa.

Pochwała dla zespołu rezerw

"Kto wygrał ten tytuł, to zespół z pierwszej połowy, który nie miał kolektywu i był konkurencyjny. Zespół uznawany za pierwszy, nie zagrał dobrze. Próbowali najtrudniejszych ruchów."

Znaczenie zwycięstwa

"Wygrana daje nam większe morale i pozostawia nas z silnym umysłem."

Wzmocnienia zespołu

"Zrobiliśmy jak Palmeiras w zeszłym roku i wyrównowaliśmy drużynę. Nie można grać cały czas tym samym składem w środę, niedzielę, środę i niedzielę. Przybyło wielu zawodników, będą musieli walczyć. Nikt nie będzie grał za nazwisko. Trener musi mieć wątpliwości w wyborze składu."

Pochwały dla Rodrigo Caio i Rhodolfo

"Mówiłem już w szatni, jeśli obaj obrońcy nie zagraliby bardzo dobrze, to mielibyśmy problemy."

Nowy obrońca

"Mamy nadzieję na kolejnego obrońcę. Nie wiem, kto nim będzie. Który trener  chce Dedé? Kannemana? Rodrigo pokazał, dlaczego został zatrudniony. Czekamy dalej. Nie możemy być indyjskim zespołem, grając tylko naprzód. Musimy mieć spokój ducha."

Gabigol i Arrascaeta

"Gabriel rozegrał bardzo dobry poprzedni sezon, nic dziwnego, że był najlepszym strzelcem. Arrascaeta również grał bardzo dobrze i jest piłkarzem wysokiej jakości, znacznie podniesie poziom. Trenują w Rio, dziś w dwóch okresach, jutro tylko w jednym."

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2019; 01:54
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gabriel Barbosa: Madureira 0:2 Flamengo

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Pará uhonorowany za rozegranie 200 meczów w barwach Flamengo.
Video
Dwie bramki Gabriela Barbosy zapewniają zwycięśtwo nad Madureirą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX