flamengol.net


Złe wieści

Prośba Guerrero o wstrzymanie 30-dniowego zawieszenia została odrzucona przez FIFA. Oznacza to, że napastnik nie pomoże swojej reprezentacji w meczach barażowych do mundialu przeciwko Nowej Zelandii, a także nie wystąpi w żadnym spotkaniu Flamengo do końca sezonu. Wszystko dlatego, że kont-test antydopingowy napastnika także okazał się pozytywny pod względem stosowania benzoilogoniny.

Test antydopingowy wykonany Guerrero po spotkaniu Peru przeciwko Argentynie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata miał negatywny wynik badania, a w moczu zawodnika znaleziono benzoiloekgoninę, główny metabolitu kokainy. Ochrona zawodnika twierdzi, że pozytywny test jest wynikiem spożycia zanieczyszczonej herbaty, ale nie z liści koki, która jest spożywana w niektórych krajak w Ameryce Południowej.

Tymczasem Guerrero wciąż pozostaje w Peru. Flamengo oczekiwało, że napastnik wróci do treningów w czwartek, ale zdecydował się pozostać w Limie jeszcze przez kilka dni. Z powodu zawieszenia, zawodnik nie może trenować z resztą zespołu.

  • dodał: MentiX
  • 10.11.2017; 21:12
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX