flamengol.net


Z zaledwie 67 minutami, Trauco ma nową szansę

Absolutny starter w zeszłym sezonie, Miguel Trauco stał się jednym z najmniej wykorzystywanych zawodników w składzie Flamengo na początku tego roku. Lewy obrońca dotychczas spędził na boisku zaledwie 67 minut, ale w sobotniej grze przeciwko Macaé na Cláudio Moacyr otrzyma od trenera Paulo Césara Carpegianiego nową szansę. Rubro-Negro wystąpią w tym meczu w rezerwowym składzie.

Ofensywny styl gry Trauco, który karierę rozpoczynał w pomocy oraz system gier wdrożony przez Carpę od stycznia wyjaśniają jego nieobecność w taktyce stosowanej przez trenera. Ponieważ Mengão grają tylko z jednym volante i trzema ofensywnymi pomocnikami, boki są bardziej zablokowane niż w poprzednim sezonie.

Peruwiańczyk był czwartym zawodnikiem z największą liczbą rozegranych minut w 2017 roku, w którym Flamengo było prowadzone przez Zé Ricardo i Reinaldo Ruedę. W sumie wystąpił w 52 meczach i był trzecim "kelnerem" w zespole z ośmioma asystami w sezonie. W części defensywnej Renê jest bardziej skuteczny, dlatego to on obecnie jest pierwszym wyborem u Paulo Césara Carpegianiego.

  • dodał: MentiX
  • 10.03.2018; 19:08
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX