flamengol.net


Wygrać za wszelką cenę

O godzinie 17.00 (20.00 w Polsce) dwa rubro-negros rozegrają swój ostatni mecz podczas tegorocznego Brasileirão, który jest bardzo ważny dla obu zespołów. Na Barradão, Vitórią, która zajmuje 15 miejsce z 43 punktami podejmować będzie szóste w tabeli Flamengo, które ma o dziesięć oczek więcej. Zespół baianos nie jest jeszcze pewny pozostania w elicie brazylijskiej piłki i potrzebuje zwycięstwa. Z kolei Fla potrzebują zwycięstwa, aby zagwarantować sobie bezpośredni awans do fazy grupowej przyszłorocznego Copa Libertadores.

Trener Vágner Mancini miał cały tydzień, aby ułożyć układankę na to spotkanie. Geferson, Wallace i Tréllez są zawieszeni za kartki, a David jest kontuzjowany. Trener może zdecydować się improwizować obrońcę Bruno Bispo; Ramon może wrócić do tyłu, a w ataku André Lima powinien zająć miejsce Trélleza, z kolei Neilton to opcja dla Davida

Z serią osłabień, Flamengo przekroczy 80 mecz w tym sezonie i dodatkowo będzie mieć jeszcze dwie gry w finale Copa Sudamericana. Trener Reinaldo Rueda powinien zdecydować się oszczędzić niektórych zawodników przed środowym pierwszym finałowym spotkaniem z Independiente. Rafael Vaz i Léo Duarte mogą stworzyć duet stoperów.

Prawdopodobne składy:

Vitória: Fernando Miguel; Caíque Sá, Kanu, Ramon, Bruno Bispo; Uillian Correia, José Welison, Yago, Patric; Neilton, André Lima.

Flamengo: César; Pará, Léo Duarte, Rafael Vaz, Trauco; Cuéllar, Willian Arão, Diego, Éverton Ribeiro, Lucas Paquetá, Felipe Vizeu.

  • dodał: MentiX
  • 03.12.2017; 16:09
  • źródło: własne
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX