flamengol.net


Willian Arão: "Prawie w każdym spotkaniu zdarzają się błędy"

Flamengo zremisowało 2:2 w pierwszej kolejce Brasileirão z Vitórią na stadionie Barradão, jednak kto wie jaki byłby wynik spotkania, gdyby nie błąd sędziego, który pokazał czerwoną kartkę Évertonowi Ribeiro i podyktował nieistniejący rzut karny dla gospodarzy. Po końcowym gwizdku sędziego, volante Willian Arão przyznał, że wprowadzenie powtórek wideo w znacznym stopniu zmniejszyłoby ilość popełnianych błędów przez arbitrów.

"Oczywiście zawsze myślimy o grze krok po kroku, ponieważ nie ma sensu myśleć o tym, co będzie w ostatniej rundzie, jeśli nadal jesteśmy w pierwszej. Myślę, że ze względu na okoliczności gry, wynik jest dobry. Sądzę, że trener Barbieri szukał lepszego odbioru, kiedy decydował się mnie wpuścić. Chociaż teoretycznie rywalizuję o miejsce z Évertonem Ribeiro, to obaj mamy różne cechy. Mam cechy, których on nie ma i odwrotnie. Oczywiście, że błędy się zdarzają. Moim zdaniem, na pewno powtórki wideo w znacznym stopniu przyczyniłyby się do zmniejszenia błędów. Prawie w każdym spotkaniu zdarzają się błędy, które mogą zadecydować o wyniku, jak to było dzisiaj. Graliśmy przez prawie cały mecz z jednym zawodnikiem mniej." - powiedział Willian Arão.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2018; 13:33
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX