flamengol.net


W drodze do Buenos Aires

W porcie lotniczym Rio de Janeiro-Galeão, delegacja Flamengo udają się do Argentyny. Po zakończenie zmagań w Brasileirão wygrywając niedzielne spotkanie z Vitórią, zawodnicy mieli spokój i chętnie pozowali z fanami do zdjęć.

W przeciwieństwie do wrogiego klimatu jaki towarzyszył zeszłotygodniowej podróży do Kolumbii, ta podróż rozpoczęła się bezproblemowo. Piłkarze zwracali uwagę na kibiców, ale nie chcieli rozmawiać z prasą.

Prezdyent Rubro-Negro, Eduardo Bandeira de Mello podkreślił ulgę zespołu z powodu awansu do fazy grupowej Copa Sudamericana, ale powiedział, że drużyna nie jest zreleksowana przed pirwszym finałowym meczem.

"Obowiązkiem Flamengo jest walczyć o zwycięstwo tutaj. Będziemy walczyć, aby wygrać." - powiedział prezydent.

Lot Rubro-Negro z Rio de Janeiro do Buenos Aires planowany na godzinę 15 czasu lokalnego. Oczekuje się, że drużyna przybędzie o stolicy Argentyny o godzinie 17:40 czasu lokalnego. Dzisiaj Mengão będą trenować w hotelu.

Flamengo zmierzy się z Independiente w najbliższą środę w pierwszym meczu finału Copa Sudamericana na stadionie Libertadores de América w Avellaneda, metropolii Buenos Aires. Rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2017; 20:25
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX