flamengol.net


Vinícius Júnior będzie miał decydujące zdanie

Decyzja o wyjeździe do Hiszpanii w celu gry w Realu Madryt lub pozostanie we Flamengo do grudnia jest w rękach Viníciusa Júniora. W rozmowie z "Sportv", prezydent Rubro-Negro, Eduardo Bandeira de Mello wskazał, że przyszłość młodego zawodnika nie jest jeszcze zdefiniowana, ale ale od końca europejskiego sezonu w lipcu porozumienie między stronami pozwala 17-latkowi na przenosiny do Królewskich.

Według Bandeiry, Rubro-Negro i Real będą rozmawiać o sytuacji Viníciusa, a w przypadku impasu między dwoma klubami, ostateczne i decydujące słowo będzie miał sam zawodnik, który w dniu 12 lipca obchodzić będzie swoje 18-urodziny i będzie mógł przenieść się na stary kontynent.

"Umowa mówi, że pod koniec europejskiego sezonu będzie mógł odejść do Realu Madryt lub może zostać we Flamengo. Decyzja zostanie podjęta razem. W przypadku impasu decyzja należeć będzie do samego zawodnika. Sądzę, że możemy usiąść i wszystkie trzy strony dojdą do wniosku, co jest najlepsze dla wszystkich. Myślę, że jeśli zostanie we Flamengo to będzie się bardziej rozwijać dzięki regularnej grze. Jestem szczególnie za tym, aby pozostał we Flamengo tak długo, jak to możliwe. Nie wiedzę tego problemu dla Realu Madryt." - powiedział Eduardo Bandeira de Mello.

Vinícius Júnior został sprzedany klubowi ze stolicy Hiszpanii już w zeszłym roku za rekordową kwotę 45 mln euro, co jest najwyższym transferem zawodnika, który jeszcze nie ukończył 18 roku życia. Po sprzedaży Évertona do Realu Madryt, Vinícius został starterem i dobrze spisuje się na lewym skrzydle. W tym sezonie wystąpił w 22 meczach, w których zdobył 8 bramek, co czyni go drugim najlepszym strzelcem Flamengo za Henrique Dourado, który ma o jedno trafienie więcej.

  • dodał: MentiX
  • 10.05.2018; 16:12
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX