flamengol.net


Vágner Love wyrusza do Turcji, aby wymusić transfer

Po uzgodnieniu warunków kontraktu z Flamengo, Vágner Love w czwartek wyruszył do Turcji, aby spróbować wymusić swoje odejście z Alanyasporu. Z kontraktem do połowy 2020 roku, ale z dwumiesięcznymi zaległościami z wypłatą pensji, napastnik poinformuje Turków - wraz ze swoim agentem - o chęci powrotu do Brazylii.

Najbardziej realną alternatywą byłoby jednoroczne wypożyczenie, ale nie wyklucza się ustalenia przez Turków ceny za transfer definitywny. Vágner Love wraca do Alanyasporu dziesięć dni po reszcie zespołu. Tymczasem bliscy z otoczenia zapewniają, że "opóźnienie" zostało uzgodnione z prezydentem klubu.

Vágner Love przyznał się do negocjacji z Flamengo i wiem, że negocjacje będą trudne, ale jest optymistycznie nastawiony.

"Zainteresowanie ze strony Flamengo jest prawdziwe. Teraz wracam i zobaczę, co zadecydują władze klubu. Rozmowy na pewno będą trudne, ponieważ niedawno odnowiłem swój kontrakt, ale zobaczymy, co Bóg zadecyduje. Jestem optymistą. Oczywiście, że chcę wrócić do klubu mojego serca. Na samą myśl moje serce bije mocniej." - powiedział Vágner Love.

Opóźnienie w wypłacaniu pensji nie jest postrzegane jako mocna siła przetargowa do zgodny na transfer. Strony są świadome, że przekonanie Alanyasporu będzie wymagać dużo perswazji, a dobre stosunki z prezydenturą to ważny atut. Chociaż klub z Alanya może nie chcieć pozbywać się swojego najlepszego zawodnika z powodu delikatnej sytuacji w lidze.

Obecnie Alanyaspor zajmuje 13 miejsce w tureckiej Süper Lig, ale ma o tylko trzy punkty więcej niż otwierający strefę spadkową Konyaspor. Z dziesięcioma golami, Vágner Love jest czwartym najlepszym strzelcem ligi (w poprzednim sezonie był najlepszym) i jest uważany za kluczowego zawodnika, który ma pomóc klubowi w walce o utrzymanie.

  • dodał: MentiX
  • 11.01.2018; 19:41
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Matheus Sávio: Flamengo 2:0 Botafogo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Moc wychowanków. Matheus Sávio i Lucas Paquetá zapewniają wygraną nad Botafogo.
Video
Trafienia Matheusa Sávio i Lucas Paquety dały Flamengo ważne zwycięstwo w klasyku nad Botafogo.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX