flamengol.net


Uzgodnione warunki z Cruzeiro

Flamengo i Cruzeiro są blisko sformalizowania transferu Federico Mancuello. Raposa ma zapłacić 1,8 mln dolarów (około 5,8 mln reali) za 60% z 90% karty zawodnika, która należy do Rubro-Negro. Argentyńczyk ma przybyć do Belo Horizonte na początku przyszłego tygodnia, aby podpisać trzyletni kontrakt.

Mancuello będzie siódmym wzmocnieniem Cruzeiro na ten sezon i piątym gringos w zespole dowodzonym przez Mano Menezesa. Klub mineiro zakontraktował już bocznych obrońców Edilsona, Egídio i Marcelo Hermes, volante Bruno Silvę i dwóch napastników Davida i Freda.

Negocjacje pomiędzy klubami rozpoczęły się w ciągu ostatnich kilku dni. Mancuello trafił do Flamengo w styczniu 2016 roku i przez dwa sezony wystąpił w 69 meczach, w których zdobył 10 goli. Rubro-Negro pozyskali go z Independiente za kwotę około 3 mln dolarów.

Zespół z Gávea sprzedaje zawodnika, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei, aby odzyskać część zainwestowanych pieniędzy. Fla nadal będzie posiadać 30% karty piłkarza.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2018; 23:38
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX