flamengol.net


Trzy zespoły mają powód, aby kibicować Flamengo w Copa Sudamericana

Ironia losu sprawiła, że wyniki ostatniej kolejki Campeonato Brasileiro spowodowała, że trzej historyczni rywale muszą mieć nadzieje, że Flamengo zdobędzie tytuł Copa Sudamericana, ponieważ zwycięstwo w tych rozgrywkach przyniesie im korzyści. Chodzi o Vasco Atlético Mineiro i Sport.

Cruzmaltino wyprzedali Rubro-Negro w tabeli, ale stracili pozycję dającą bezpośredni awans do przyszłorocznych rozgrywek Copa Libertadores po zwycięskim golu Diego w niedzielnym wygranym meczu z Vitórią. Teraz, aby nie grać w kwalifikacjach do najważniejszych klubowych rozrywek na kontynencie, muszą mieć nadzieję, że ich największy rywal wygra Copa Sudamericana, ponieważ da im to bezpośredni awans.

Atlético Mineiro, czyli być może największy rywal Rubro-Negro poza Rio de Janeiro także ma nadzieję, że zespół prowadzony przez Reinaldo Ruedę zwycięży w Copa Sudamericana, ponieważ dzięki temu Galo zagrają w kwalifikacjach do Libertadores.

Wreszcie Sport. Klub, który rywalizuje z Flamengo z powodu sporu o mistrzostwo Brasileirão z 1987 roku, również liczy, że Rubro-Negro okażą się lepsi od Independiente, dzięki temu klub z Recife zagra w przyszłorocznej edycji Copa Sudamericana.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2017; 20:28
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX