flamengol.net


Thiago powinien zagrać w rewanżu

Thiago został poinformowany dzień wcześniej, że stanie w bramce w pierwszym finałowym spotkaniu Copa do Brasil przeciwko Cruzeiro. To był sposób, w jaki trener Reinaldo Rueda podjął decyzję o obsadzie bramki. Według gazety Extra, szkoleniowiec zdecydował się postawić na młodego Thiago, ponieważ Alex Muralha był mocno krytykowany po spotkaniu z Parana, gdzie popełnił błąd przy straconym golu.

Pomimo, że Thiago także zawalił bramkę, która pozbawiła Flamengo zwycięstwa przeciwko Raposie, to on także powinien wystąpić w rewanżu w Belo Horizonte. Za goleiro przemawia zdolność do bronienia rzutów karnych oraz większy spokój. Po niepowodzeniu na Maracanie, Thiago wziął swój błąd na klatę i rozmawiał z dziennikarzami.

W najbliższych spotkaniach Campeonato Brasileiro i Copa Sudamericana do bramki powinien wrócić Diego Alves. Z kolei w grach z Avaí i Sportem w Brasileirão między słupkami stanie bramkarz, który wystąpi w rewanżu na Mineirão z Cruzeiro.

  • dodał: MentiX
  • 09.09.2017; 20:14
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX