flamengol.net


Sport po Gabriela, Vaz wciąż czeka na ofertę

Stopniowo Flamengo zaczyna definiować skład zespołu, który będzie rywalizować o tytuły w tym sezonie. Jeśli Rubro-Nego nadal nie pozyskali żadnego nowego zawodnika, to klub pracuje nad odejściami. Następnym piłkarzem, który odejdzie jest Gabriel. Pomocnik, który został zatrudniony w 2013 roku, ustala ostanie szczegóły wypożyczenia do Sportu. Kolejnym w kolejce jest Rafael Vaz. Jednak sytuacja obrońcy jest nieco gorsza, ponieważ zarówno Mengão, jak i agent piłkarza czekają na pojawienie się oferty.

Wcześniej z klubu odeszli już Matheus Sávio i Márcio Araújo, którzy zostali wypożyczeni odpowiednio do Estoril i Chapecoense. Z kolei Federico Mancuello jest blisko odejścia do Cruzeiro. Jedynym niechcianym zawodnikiem, którego sytuacja jest niewyjaśniona jest Alex Muralha. Bramkarzem interesowało się japońskie Vengalta Sendai i meksykańskie Pumas, ale ostatecznie oba zespoły nie podjęły żadnych działań.

Przez pięć lat w Ninho do Urubu, Gabriel rozegrał 214 meczów i zdobył 23 bramki, wraz z Fla zdobył także dwa razy Campeonato Carioca i jedno Copa do Brasil. 27-latek ma kontrakt z klubem do końca 2019 roku. Flamengo i Sport prowadzą zaawansowane negocjacje i tylko pewne biurokratyczne problemy dzielą od oficjalnego ogłoszenia transakcji.

Sytuacja Rafaela Vaza zależy od oferty, która spodoba się zawodnikowi. Defensor został zaoferowany Santosowi, ale trener Jair Ventura jest zadowolony z ilości obrońców i zawetował transfer.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2018; 16:32
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX