flamengol.net


Rhodolfo: "Musimy myśleć o wygranej"

Flamengo wyrusza do Guayaquil w poniedziałek popołudniu. W bagażu niesie nacisk na pozytywny wynik. Po remisie w debiutanckim domowym meczu z River Plate, wygrana nad Emelec stała się koniecznością. Jest to na przykład opinia Rhodolfo.

Potwierdzony jako starter, po tym jak występ Révera został zawetowany, ze względu na obrzęk kostki, Rhodolfo podkreślił znaczenie środowego zwycięstwa w Guayaquil. Misja jest skomplikowana, ponieważ Rubro-Negro nawet nie zdobyli ani jednego punktu na wyjeździe w ostatniej edycji Copa Libertadores.

"To podstawowa gra z dala od domu. Musimy ją wygrać. Niestety pierwsze spotkanie w domu zremisowaliśmy. Musimy zagrać mądrze. Oglądałem niektóre mecze Flamengo w zeszłym sezonie w Libertadores. Musimy spróbować wygrać na wyjeździe. Nie będzie to łatwe. Ale Flamengo musi wygrywać wszędzie. Zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest wygrać." - powiedział Rhodolfo, krótko po ostatnim treningu Flamengo w Rio de Janeiro przed wylotem do Ekwadoru.

Chociaż styl gry zespołu jest krytykowany przez kibiców, to obrońca uważa, że zespół jest na właściwej drodze.

"Nasz zespół bardzo się rozwinął odkąd przybył Carpegiani. Nasz system obronny się poprawił, straciliśmy kilka bramek. Przegraliśmy tylko dwa spotkania grając składem, który nie sobą nie grał. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 12.03.2018; 18:56
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX