flamengol.net


Rezerwy powalczą o awans

Z myślą o Copa Libertadores, ale uwagą na Taça Rio, Flamengo zmierzy się w sobotę z Macaé na Cláudio Moacyr z misją, aby zapewnić sobie awans do półfinału. Rubro-Negro wystąpią mieszanym zespołem. Drużyna z północy Rio de Janeiro nie ma większych szans na wywalczenie awansu.

Bez zwycięstwa od drugiej kolejki Taça Guanabara, Macaé walczy o pozostanie w elicie futbolu carioca. Mając tylko sześć punktów, zespół prowadzony przez Josué Teixeirę zajmuje tylko dwa miejsca powyżej strefy spadkowej i potrzebuj zwycięstwa, aby uniknąć gry o utrzymanie w ostatniej kolejce. W spotkaniu przeciwko Flamengo, tendencja jest taka, że Josué Teixeira wystawi taki sam skład, który zremisował 1:1 z Volta Redonda.

Skupiając się na środowej grze z Emelec w Ekwadorze, trener Paulo César Carpegiani zdecydował, że w sobotę wystawi rezerwowy skład. Z pierwszej jedenastki wystąpią jedynie Diego Alves, Lucas Paquetá i Gustavo Cuéllar. Ostatni z powodu zawieszenia nie będzie mógł wystąpić w drugiej kolejce Copa Libertadores. Gra z Macaé będzie kolejną szansą dla rezerwowych, aby zapunktować u szkoleniowca.

Prawdopodobne składy:

Macaé: Luis Cetin; Marcelo, Admilton, Vladimir, Lucas Gabriel; Charles, Júlio Nascimento, Lepu, Alex; Matheus Babi, Edinho.

Flamengo: Diego Alves; Pará, Léo Duarte, Thuler, Trauco; Cuéllar, Jonas, Arão, Lucas Paquetá; Vinícius Júnior, Felipe Vizeu.

  • dodał: MentiX
  • 10.03.2018; 19:07
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX