flamengol.net


Réver może nie zdążyć wrócić na Emelec

Flamengo wciąż nie wie, czy będzie mogło liczyć na swojego kapitana w środowym meczu z Emelec na George Capwell w ramach 2. kolejki Copa Libertadores. Obrońca jest w trakcie leczenia skręcenia prawej kostki, którego doznał w zeszłotygodniowym klasyku z Botafogo. Réver rozpoczął już lekkie treningi na boisku, ale jego obecność w grze z ekwadorskim zespołem jest nadal niepewna.

Defensor wrócił do treningów w piątek i pokazał ewolucję. Jest codziennie oceniany przez sztab medyczny. Pytanie brzmi, czy będzie ewoluować wystarczająco szybko, aby być do dyspozycji trenera Paulo Césara Carpegianiego na grę przeciwko Emelec.

"Występ Révera jest wątpliwy. Spędził tydzień na leczeniu i wrócił do treningów w piątek. Byłoby idealnie, gdyby zagrał przeciwko Macaé, ale nie mogliśmy go wykorzystać. Jeśli by zagrał, to nie miałby wystarczająco czasu na regenerację." - powiedział Paulo César Carpegiani.

Jeśli okaże się, że Réver nie będzie mógł zagrać w Guayaquil, to Rhodolfo ponownie stworzy duet środkowych obrońców wraz z Juanem. Obaj grali razem w środowym wygranym 3:0 spotkaniu z Boavistą.

"Szczególnie uważamy na obrońców. Mamy Juana, który także potrzebuje szczególnego traktowania. Ale podobała mi się gra obrońców w pierwszej połowie. Wybierzemy dwóch do gry. Decyzja zależeć będzie także od tego, co powie nasz sztab medyczny." - podsumował trener.

  • dodał: MentiX
  • 11.03.2018; 16:05
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX