flamengol.net


Poszukać rewanżu

Flamengo i Cruzeiro spotkają się ponownie w środę na Ilha do Urubu. Rywale, którzy spotkali się ze sobą w finale Copa do Brasil, gdzie ostatecznie górą po serii rzutów karnych okazała się być Raposa, tym razem zagrają w ramach 33. kolejki Campeonato Brasileiro.

Rubro-Negro, którzy są gospodarzami tego spotkania zajmują siódme miejsce w tabeli Brasileirão z 47 punktami..Cruzeiro, które ma już zagwarantowany awans do przyszłorocznej edycji Copa Libertadores są na piątym miejscu z 51 punktami.

Trener Reinaldo Rueda nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników. W linii obrony nadal nieobecni są Réver i Juan, w związku z tym Rhodolfo i Rafael Vaz ponownie stworzą duet defensorów. W środowej grze przed szansą debiutu w koszulce Rubro-Negro stanie młody zaledwie 16-letni Lincoln, który powinien zasiąść na ławce rezerwowych.

Mano Menezes zamknął dla prasy ostatnią sesję treningową w Toca da Raposa i nie dał żadnego wskazówki, co do ewentualnego składu swojego zespołu. Rafael Sóbis, który nuie odczuwa już bólu stawów powinien być rezerwowym. Ponieważ Giorgian De Arrascaeta przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju, a Rafinha jest zawieszony, trener powinien postawić na Alissona i młodego 19-letniego Jonatę.

Prawdopodobne składy:

Flamengo: Diego Alves; Pará, Vaz, Rhodolfo, Renê; Cuéllar, Arão, Lucas Paquetá; Éverton Ribeiro, Éverton, Vizeu.

Cruzeiro: Fábio; Ezequiel, Manoel, Murilo, Diogo Barbosa; Henrique, Lucas Romero, Thiago Neves, Alisson, Robinho; Jonata.

  • dodał: MentiX
  • 08.11.2017; 16:24
  • źródło: własne
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX