flamengol.net


Peru potwierdza, że Guerrero zostanie powołany na mundial

Peruwiańska Federacja Piłki Nożnej potwierdziła w niedzielę, że Paolo Guerrero znajdzie się w kadrze na Mistrzostwa Świata. W krótkim oświadczeniu podmiot ujawnił, że ludzie z federacji pojadą do Brazylii, aby spotkać się z napastnikiem i osiągnąć cele protokołu.

"Zespół z Peruwiańskiej Federacji Piłki Nożnej pojedzie do Brazylii, aby odwiedzić naszego powołanego José Paolo Guerrero w celu wykonania zdjęć protokolarnych i dokonania pomiarów w oficjalnym stroju na Mistrzostwa Świata w Rosji." - brzmi oświadczenie.

Peruwiańska Federacja Piłki Nożnej podobnie jak sam Guerrero i Flamengo, oczekuje teraz na decyzję Sądu Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w sprawie odwołania złożonego przez napastnika w celu anulowania sześciomiesięcznego okresu zawieszenia nałożonego przez FIFA. Kara zakończyła się w dniu 3 maja i od tego czasu, Peruwiańczyk wystąpił w trzech meczach dla Rubro-Negro i zdobył jedną bramkę.

Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) poprosiła CAS o przedłużenie kary do dwóch lat. Jeśli wniosek zostanie przyjęty, to Guerrero nie wystąpi na mundialu.

  • dodał: MentiX
  • 14.05.2018; 17:48
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX