flamengol.net


Paquetá o rywalizacji w wolnych z Diego

"Faul w okolicy pola karnego, kto strzela?", fani Flamengo od 2016 roku zadają sobie to pytanie. W końcu w pierwszym zespole są Diego i Lucas Paquetá, którzy dobrze wykonują te stałe fragmenty gry. W obecnym sezonie, obaj zawodnicy trafiali już do bramki bezpośrednio z rzutu wolnego.

Lucas Paquetá skomentował rywalizację z Diego w wykonywaniu rzutów wolnych. Młody pomocnik stwierdził, że gdy obaj będą przebywać na boisku, to zadecydują wspólnie po rozmowie.

"Carpegiani sprawia, że czujemy się bardzo swobodnie i decydujemy na boisku. Ja i Diego rozmawiamy, patrzymy jak daleko jest do bramki i decydujemy to będzie uderzać." - powiedział Lucas Paquetá.

W swoim trzecim sezonie w pierwszym zespole, Lucas Paquetá rozegrał 49 meczów dla Flamengo i zdobył osiem bramek - sześć w zeszłym sezonie i dwie w obecnym - z czego dwie z rzutów wolnych. Pierwsze trafienie z wolnego miało miejsce przeciwko Portuguesie w zeszłorocznym Campeonato Carioca, w drugie w grze z Boavistą w zeszłym tygodniu. Ciekawostką jest to, że oba trafienia padły na stadionie Raulino de Oliveira we Volta Redonda.

Tymczasem Diego strzelił cztery bramki po rzucie wolnym: Boavista (Carioca-18), Madureira (Carioca-18), Fluminense (Sudamericana-17) i San Lorenzo (Libertadores-17). Łącznie w 78 spotkaniach dla klubu z Gávea zdobył 26 goli.

  • dodał: MentiX
  • 13.03.2018; 22:21
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX