flamengol.net


Oficjalnie: Lincoln 2023!

Teraz to oficjalnie i na papierze. Flamengo ogłosiło przedłużenie kontraktu z Lincolnem do końca 2023 roku. Po podpisaniu nowej umowy, klauzula odstępnego za 17-latka wzrosła do blisko 50 mln euro (około 200 mln reali).

W piątek rano, członkowie rodziny i przedstawiciele napastnika pojawili się w centrum sportowym Ninho do Urubu i spotkali się z dyrektorem sportowym Rubro-Negro, Rodrigo Caetano. Nowa umowa została podpisana na spotkaniu. Nowy kontrakt przewiduje również podwyżkę wynagrodzenia dla Lincolna, który teraz będzie zarabiać 100 tys. reali miesięcznie.

Do tej pory, Lincoln rozegrał w koszulce Flamengo osiem meczów i zdobył jedną bramkę. 17-latek jest trzecim wyborem w linii ataku u trenera Paulo Césara Carpegianiego: pierwszym jest Henrique Dourado, a drugim Felipe Vizeu, który jednak w lipcu odejdzie do Udinese. Ponadto jest także Paolo Guerrero, jednak jest on zawieszony za doping do maja.

  • dodał: MentiX
  • 09.03.2018; 20:20
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX