flamengol.net


Obrona Guerrero złożyła wniosek o anulowanie tymczasowego zawieszenia

Obrona Paolo Guerrero złożyła w czwartek w FIFA wniosek o anulowanie tymczasowego zawieszenia. Peruwiańczyk miał niekorzystny wynik testu analitycznego w teście antydopingowym przeprowadzonym po meczu z Argentyną w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Wniosek został złożony do Komisji Dyscyplinarnej FIFA, jeśli zostanie odrzucony, to obrona napastnika złoży nowy do Izby Odwoławczej FIFA. Ostatnią próbą, jeśli zajedzie taka potrzeba, będzie Trybunał Arbitrażowy do spraw Sportu (TAS) w Szwajcarii.

Obrona uważa, że jest możliwe uzyskanie anulowania zawieszenia przed rewanżowym barażowym meczem do mundialu. Jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany, to Guerrero będzie mógł wystąpić w decydującym spotkaniu z Nową Zelandią, który odbędzie się w dniu 16 listopada w Limie.

Również w czwartek otwarto kontr-test antydopingowy Guerrero w Kolonii. Wynik badania powinien być znany w przeciągu pięciu dni, ale obrona ma nadzieję, że uda się je poznać jeszcze w piątek.

Tymczasem atakujący wciąż pozostaje w Peru. Początkowo zawodnik miał wrócić do Brazylii w czwartek i wznowić treningi, ale zdecydował się pozostać w Limie jeszcze przez kilka dni. Z powodu zawieszenia, Guerrero nie może trenować z resztą zespołu.

  • dodał: MentiX
  • 09.11.2017; 16:46
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX