flamengol.net


Nowi członkowie sztabu szkoleniowego

Odejście Reinaldo Ruedy i zatrudnianie Paulo César Carpegianiego jako trenera, to nie jedyne zmiany w sztabie szkoleniowym Flamengo. Do klubu dołączyli także Mauricio Barbieri, który będzie asystentem trenera oraz Rogério Maia, który jest trenerem bramkarzy. Z Rubro-Negro odszedł natomiast były trener bramkarzy Victor Hugo.

Mimo młodego wieku Mauricio Barbieri (36 lat) ma rozległe doświadczenie zarówno w treningu sportowców, jak i w profesjonalnych zespołach. Swoją karierę rozpoczął w Audax-SP, gdzie najpierw był trenerem drużyn sub-15, sub-17 i sub-20, a następnie został asystentem trenera pierwszego zespołu. Barbieri pracował także w Red Bull Brasil, Guarani i Desportivo Brasil.

Rogério Maia był trenerem olimpijskiej reprezentacji Brazylii w 2016 roku, która sięgnęła po złoty medal, ma także doświadczenie w pracy w klubach krajowych i międzynarodowych. Pracował m.in. w Coritibie, Internacionalu, a ostatnio w Chapecoense.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2018; 00:19
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX