flamengol.net


Nie zlekceważyć rywala

Będące w zupełnie innych momentach, Chapecoense w strefie spadkowej Campeonato Brasileiro, natomiast Flamengo w finale Copa do Brasil, oba zespoły spotkają się ze sobą w środę na Arena Condá w ramach w meczu drugiej rundy Copa Sudamericana. W poprzedniej fazie zespół z Chapecó wyeliminował Defensa y Justicia dopiero po rzutach karnych: w pierwszym meczu było 1:0 dla argentyńskiego zespołu, a w rewanżu taki sam wynik, ale dla Verdão, którzy wygrali w karnych 4:2. Z kolei Rubro-Negro pewnie pokonali Palestino wygrywając 5:2 na wyjedzie i 5:0 w domu.

Chapecoense znajduje się w kryzysie o czym świadczy zdobycie zaledwie czterech punktów w ostatnich dziesięciu meczach. Słabe wyniki sprawiły, że z funkcji trenera drużyny zwolniony został Vinicius Eutrópio. Jeszcze bez nowego szkoleniowca, Chape poprowadzi Emerson Cris, który będzie pełnić rolę tymczasowego trenera do wyboru nowego. W środowej grze nie będą mogli wystąpić Arthur, Seijas i Roberto. Do skłądu wraca natomiast Reinaldo.

Po wystąpieniu mieszanym składem w niedzielnym klasyku z Botafogo w Campeonato Brasileiro, Flamengo powinno wystąpić z maksymalną siłą przeciwko Chapecoense. Przynajmniej można wywnioskować z kadry jaką trener Reinaldo Rueda zabrał na spotkanie do Chapecó. Kolumbijski szkoleniowiec skupia się na rozgrywkach Copa Sudamericana i Copa do Brasil, a Campeonato Brasileiro testuje jako poligon doświadczalny, ponieważ Rubro-Negro nie mają już szans na tytuł.

Prawdopodobne składy:

Chapecoense: Jandrei; Apodi, Douglas Grolli, Fabricio Bruno, Reinaldo; Moisés Ribeiro, Lucas Marques, Canteros; Wellington Paulista, Alan Ruschel, Túlio de Melo.

Flamengo: Diego Alves; Rodinei, Réver, Juan, Pará; Cuéllar, Arão, Diego; Berrío, Éverton, Guerrero.

  • dodał: MentiX
  • 13.09.2017; 16:34
  • źródło: własne
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX