flamengol.net


Mancuello w Cruzeiro

Federico Mancuello jest już zawodnikiem Cruzeiro. Raposa na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowała o pozyskaniu byłego już pomocnika Flamengo, który związał się z nowym pracodawcą trzyletnią umową z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Zespół z Belo Horizonte pozyskał za 5.8 mln reali 60% z 90% karty zawodnika należącej do Rubro-Negro

Mancuello będzie siódmym wzmocnieniem Cruzeiro na ten sezon i piątym gringos w zespole dowodzonym przez Mano Menezesa. Klub mineiro zakontraktował już bocznych obrońców Edilsona, Egídio i Marcelo Hermes, volante Bruno Silvę i dwóch napastników Davida i Freda.

Negocjacje pomiędzy klubami rozpoczęły się w ciągu ostatnich kilku dni. Mancuello trafił do Flamengo w styczniu 2016 roku i przez dwa sezony wystąpił w 69 meczach, w których zdobył 10 goli. Rubro-Negro pozyskali go z Independiente za kwotę około 12 mln reali.

  • dodał: MentiX
  • 11.01.2018; 19:40
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX