flamengol.net


Mancuello: "Nie będę celebrować bramki, ale chcę ją zdobyć"

Delegacja Rubro-Negro jest już na argentyńskiej ziemi. Bardzo nękany przez swoich rodaków, Federico Mancuello udzielił wywiadu dla dziennikarzy i mówił o swojej pierwszej konfrotnacji z byłym zespołem, Independiente. Pomocnik powiedział, że zrobi wszystko aby zdobyć gola, ale nie będzie go celebrował.

"Nie będę świętował, ale chcę zdobyć gola. Bardzo ważne jest, aby powiedzieć, że będziemy grać przeciwko zespołowi mojego serca, drużynie, której kibicuje cała moje rodzina. Ale moja głowa jest dziś we Flamengo. Walczyliśmy przez cały rok, aby dzisiaj być tutaj. Myślę, że obie drużyny się dobrze poznały, ale mogę coś podpowiedzieć." - powiedział Mancu, który jest wychowankiem Independiente, gdzie grał w latach 2008-2015.

Flamengo zmierzy się z Independiente w najbliższą środę w pierwszym meczu finału Copa Sudamericana na stadionie Libertadores de América w Avellaneda, metropolii Buenos Aires. Rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie.

  • dodał: MentiX
  • 04.12.2017; 22:15
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX