flamengol.net


Mancuello nie jest w planach na nowy sezon

Federico Mancuello trafił do Flamengo na początku 2016 roku, na wniosek ówczesnego trenera Muricy Ramalho, ale nigdy nie udało mu się na stałe wywalczyć miejsca w wyjściowym składzie, ponieważ dobre występy przeplatał słabszymi.

Według portalu UOL, Argentyńczyk nie jest w planach trenera Reinaldo Ruedy na nowy sezon. Pomocnik ma kontrakt z Rubro-Negro do 2020 roku, dlatego dostał zgodę na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy. Agent Mancu, Uriel Pérez porusza się głównie na rynku meksykańskim, gdzie ma dobre kontakty.

Flamengo pozyskało Mancuello za kwotę 12 mln reali i chce odzyskać znaczącą część zainwestowanej kwoty. Nie jest jednak wykluczone, że Argnetyńczyk posłuży jako karta przetargowa w transferze innego zawodnika.

Mancuello rozegrał 66 meczów w koszulce Rubro-Negro i zdobył 9 goli, a ostatni raz pojawił się na boisku we wrześniu w zremisowanym spotkaniu z Avaí.

  • dodał: MentiX
  • 10.11.2017; 21:08
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX