flamengol.net


Lomba: "Flamengo zostało okradzione"

Błąd sędziego Wagnera Rewaya w sobotnim zremisowanym 2:2 meczu z Vitórią, bardzo zirytował prezydenta Flamengo, Eduardo Bandeirę de Mello. Ale nie był jedynym, który narzekał na błędy arbitra. Wiceprezydent ds. piłki nożnej, Ricardo Lomba, który nie udał się wraz z zespołem do Salvadoru, również był niezadowolony z pracy sędziego.

Arbiter pokazał niesłuszną czerwoną kartkę Évertonowi Ribeiro i podyktował nieistniejący rzut karny dla gospodarzy. Z powodu tej decyzji, Rubro-Negro grali praktycznie przez całe spotkanie w osłabieniu.

"Każdy debiut jest skomplikowany. Graliśmy na wyjeździe przeciwko zespołowi, który zasługuje na nasz szacunek. Objęliśmy prowadzenie na samym początku gry, to była dobra sytuacja, ale później zdarzyła się absurdalna sytuacja. Każdy inny klub, który także chce dobra brazylijskiego futbolu, będzie narzekać. Piłka uderzyła Évertona Ribeiro w twarz, a sędzie pokazał mu czerwoną kartkę i podyktował rzut karny. To skandal. Jestem pewien, że wszyscy, którzy prowadzą kampanię na rzecz piłki nożnej doskonale nas rozumieją. Flamengo zostało okradzione na Barradão. Vitória nie ma z tym nic wspólnego. Jednak sędzie bezpośrednio wpłynął na mecz i zmieniło jego historię. Flamengo grało przez 80 minut z jednym zawodnikiem mniej." - powiedział Ricardo Lomba.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2018; 13:34
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX