flamengol.net


Lincoln podpisze nowy kontrakt

Flamengo odnowi kontrakt z jednym z największych talentów w obecnym składzie. W pierwszym zespole od końca zeszłego roku, 17-letni Lincoln przedłuży swoją umowę z klubem do końca 2023 roku. Nowy kontrakt powinien zostać popisany w ciągu najbliższych kilku godzin i będzie miał klauzulę odstępnego w wysokości aż prawie 50 mln euro (około 200 mln reali).

Zgodnie z brazylijskim prawem, umowa wejdzie w życie dopiero w grudniu, kiedy młody napastnik skończy 18 lat. Prawo uniemożliwia nieletnim podpisywanie kontraktów na dłużej niż trzy lata. Poprzednia klauzula oferty minimalnej wynosiła 30 mln euro. Porozumienie, które musi zostać wkrótce podpisane przez strony, przewiduje także wzrost pensji dla młodego napastnika, który teraz będzie zarabiać 100 tys. reali na miesiąc.

Do tej pory, Lincoln rozegrał w koszulce Flamengo osiem meczów i zdobył jedną bramkę. 17-latek jest trzecim wyborem w linii ataku u trenera Paulo Césara Carpegianiego: pierwszym jest Henrique Dourado, a drugim Felipe Vizeu, który jednak w lipcu odejdzie do Udinese. Ponadto jest także Paolo Guerrero, jednak jest on zawieszony za doping do maja.

  • dodał: MentiX
  • 09.03.2018; 17:32
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX