flamengol.net


Júlio César kończy karierę z powodu bólu kręgosłupa

Bramkarz Júlio César rozegra swój ostatni mecz w karierze w dniu 21 marca na Maracanie w spotkaniu przeciwko América Mineiro. Bramkarz, który na początku roku popisał symboliczną, trzymiesięczną umowę, aby zakończyć karierę w klubie swojego serca, powiedział, że ból pleców miał kluczowe znaczenie w podjęciu decyzji o zawieszeniu rękawic na kołku w wieku 38 lat.

"Z powodu mocnego bólu pleców, obecnie przed każdym treningiem muszę brać silne leki, co nie jest dobre. Dlatego podjąłem decyzję o zakończeniu kariery. Myślę, że to dobra decyzja. Uważam, że to była świetna 21 letnia kariera z wieloma tytułami, w każdym zespole poznałem świetnych zawodników, mam wielu przyjaciół... Myślę, że to najfajniejsze, wiele doznań. Poznałem także inne języki. To wszystko zapewniła mi piłka nożna." - powiedział Júlio César.

Doświadczony goleiro pochwalił również pracę wykonywaną przez Maurício Barbieriego, tymczasowego trenera Flamengo, który jednak powinien zostać zatrudniony na stałe. Według bramkarza, który jest o dwa lata starszy od szkoleniowca, zespół ma wszystko, aby ewoluować.

"Patrząc na to, co prezentuje na treningach i w tej grze przeciwko Atlético Goianiense, myślę, że jest trenerem, który jest w stanie poprawić grę zespołu. Jest młody, ma filozofię, nową metodologię, mówi językiem zawodnika.... Podoba mi się to, grupa w niego wierzy." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 12.04.2018; 21:08
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX