flamengol.net


Guerrero: "Jestem niewinny"

Po zdobyciu bramki w przegranym niedzielnym meczu z Chapecoense, Paolo Guerrero udzielił wywiadu tuż po końcowym gwizdku arbitra. Napastnik przeanalizował spotkanie i powiedział o swoim procesie w Sportowym Sądzie Arbitrażowym (CAS), którego wyrok powinien zostać ogłoszony w tym tygodniu.

"Jestem niewinny, nic nie zrobiłem. Nie powinno się karać zawodnika, który nic nie zrobił. Nie mogłem odnaleźć szczęścia bez gry w piłkę nożną. Jestem pewien, że wszystko dobrze się zakończy, ponieważ wierzę w sprawiedliwość." - powiedział Guerrero.

Peruwiańczyk, który zdobył swoją pierwszą bramkę po powrocie z zawieszenia, stwierdził, że przegrana była wynikiem zbiorowych błędów. Dla niego, Rubro-Negro byli lepsi od Chape.

"Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie, ale nie mogliśmy być miękcy. Nie powinniśmy przegrać, nie zasługiwaliśmy na porażkę, dominowaliśmy w grze, ale straciliśmy bramki po naszych błędach." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 14.05.2018; 17:46
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX