flamengol.net


Flamengo zaoszczędzi 1,2 mln reali

Bardzo blisko ogłoszenia pierwszego wzmocnienia na ten sezon - Marlos Moreno wyląduje w Rio w najbliższą sobotę, aby podpisać kontrakt - Flamengo dzięki wypożyczeniom i sprzedaży zawodników, którzy nie znajdują się w planach na ten sezon zdołało zaoszczędzić 1,2 mln reali miesięcznie. Zawodnicy, którzy najbardziej odciążyli klubowy budżet to: Federico Mancuello, który został sprzedany do 5,8 mln reali do Cruzeiro, Gabriel, który został wypożyczony do Sportu i Márcio Araújo, który odszedł do Chapecoense.

Odejścia pozwoliły klubowi na zainwestowanie w nowych zawodników, tak jak w przypadku Moreno. Flamengo wypożyczy zawodnika do końca roku i nic nie zapłaci Manchesterowi City, za to Rubro-Negro będą wypłacać całą pensję. Na takich samych warunkach, Mengão mają zamiar sfinalizować transakcję Vágnera Love z Alanyasporem.

Napastnik w czwartek wyruszył do Turcji, gdzie spróbuje przekonać władze klubu do zaakceptowania oferty Flamengo. Negocjacje nie będą łatwe, ale Rubro-Negro są optymistycznie nastawieni i spodziewają się, że transfer zostanie sfinalizowany do końca miesiąca.

Inne transakcje, które pozwoliły na odciążenie klubowego budżetu to wypożyczenie: Matheusa Sávio i Cafu do Estoril, Nixona do Kalmar, Thiago Santosa do Mumbai FC Trindade do Jamshedpur, Moraesa do São Bento (SP), Thiago Ennesa do Náutico, Gabriela Silva do Veranópolis (RS) i Héctora Canterosa do Chapecoense.

Flamengo próbuje wypożyczyć lub sprzedać jeszcze dwóch innych zawodników: bramkarza Alexa Muralhę i obrońcę Rafaela Vaza. Agenci obu zawodników szukają dla nich nowych klubów.

  • dodał: MentiX
  • 13.01.2018; 12:40
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Matheus Sávio: Flamengo 2:0 Botafogo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Moc wychowanków. Matheus Sávio i Lucas Paquetá zapewniają wygraną nad Botafogo.
Video
Trafienia Matheusa Sávio i Lucas Paquety dały Flamengo ważne zwycięstwo w klasyku nad Botafogo.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX