flamengol.net


Flamengo dogadane z Vágnerem Love

Flamengo zrobiło pierwszy krok do zakontraktowania Vágnera Love. Podczas wtorkowego spotkania w Rio de Janeiro, strony osiągnęły porozumienie w sprawie wynagrodzenia i powrót Artilheiro do Amor do Ninho do Urubu jest wielce prawdopodobny. Następnym krokiem, który jednak nie jest taki prosty, jest przekonanie Alanyasporu do transferu. Napastnik w czwartek wraca do Turcji, a jego przedstawiciele mają poparcie Rubro-Negro, aby rozpocząć rozmowy i zdefiniować strategię negocjacji z wypożyczeniem lub definitywną sprzedażą.

Uzgodniona pensja jest zbliżona do tej, co obecnie otrzymuje Paolo Guerrero (nie licząc bonusów). Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu ligi tureckiej, który w tym sezonie zdobył już dziesięć goli, Vágner Love niedawno przedłużył swój kontrakt z Alanyasporem do połowy 2020 roku. Strony zdają sobie sprawę, że potrzebne będzie dużo perswazji, aby przekonać Turków do transferu.

  • dodał: MentiX
  • 10.01.2018; 18:49
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX