flamengol.net


Flamengo blisko pierwszego wzmocnienia

Wskazuje jeszcze przez byłego już trenera Reinaldo Ruedę, Marlos Moreno jest blisko zostania pierwszym wzmocnieniem Flamengo w tym sezonie. Napastnik, którego macierzystym klubem jest Manchester City, ale obecnie gra na wypożyczeniu w Gironie, pojawił się na celowniku Rubro-Negro pod koniec zeszłego tygodnia.

Mengão chcą wypożyczyć Kolumbijczyka na co najmniej rok. W ostatnich dniach, negocjacje się posunęły do przodu, chociaż kluby nic nie komentują.

"Nie mogę o tym mówić." - powiedział Xevi Marcé, dyrektor sportowy angielskiego klubu.

Agent zawodnika Humberto Quiceno jest w Rio de Janeiro, gdzie formalizuje negocjacje z władzami Flamengo. 21-latek, który nadal trenuje w Gironie, pracował z Reinaldo Ruedą w Atlético Nacional, gdzie przeżył najlepszy moment swojej dotychczasowej kariery. Zdobył Copa Libertadores i został powołany do reprezentacji Kolumbii na Copa América Centenário.

Jednak po przenosinach do Europy, nie potrafi pokazać tego, co w kolumbijskim klubie. Odkąd został pozyskany przez City, najpierw został wypożyczony do Deportivo La Coruña, a teraz do Girony. W Galicyjskim zespole w sezonie 2016/17 wystąpił w 23 spotkaniach i nie zdobył żadnej bramki. W tym sezonie Moreno ostał wypożyczony właśnie do Girony, która jest partnerskim klubem The Citizens, ale zagrał tylko w trzech meczach - z czego w dwóch w Copa del Rey.

  • dodał: MentiX
  • 11.01.2018; 16:19
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX