flamengol.net


Éverton odrzuca ofertę nowego kontraktu

Negocjacje pomiędzy São Paulo i Flamengo w sprawie transferu Évertona są bliskie zakończenia. W piątek, zawodnik trenował z resztą drużyny w centrum sportowym Ninho do Urubu, ale poprosił, aby nie podróżować do Salvadoru, gdzie w najbliższą sobotę Rubro-Negro zagrają z Vitórią na stadionie Barradão. Ponadto skrzydłowy odrzucił ofertę podwyżki i nową umowę oferowaną przez Mengão. W ten weekend, piłkarz uda się do São Paulo, aby popisać trzyletni kontrakt z zespołem z Morumbi.

Aby nie stracić Évertona, Flamengo zaoferowało znaczną podwyżkę - prawie o 40% - i przedłużenie umowy, która została odnowiona w zeszłym roku, do końca 2020 roku. Jednak zawodnik podziękował władzom Mengão i stwierdził, że nadszedł odpowiedni moment, aby szukać nowy wyzwań zawodowych i odrzucił propozycję.

Aby transakcja mogła zostać zrealizowana, São Paulo musi zdeponować kwotę równą klauzuli zawartej w umowie zawodnika, która wynosi 17 mln reali. Tricolor wciąż starają się włączyć w transfer niektórych zawodników ze swojego zespołu, aby zmniejszyć kwotę, ale Flamengo nie jest zainteresowane proponowanymi piłkarzami. Pomimo impasu, władze klubu z Morumbi powinni dokonać płatności w nadchodzących dniach.

W tym sezonie, lewoskrzydłowy wystąpił w 11 meczach i strzelił trzy bramki. W sumie dla Mengão rozegrał 265 spotkań, w których zdobył 39 bramek.

  • dodał: MentiX
  • 13.04.2018; 21:39
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX