flamengol.net


Éverton dogadany z São Paulo

Tylko szczegóły oddzielają Évertona od noszenia koszulki São Paulo. Zawodnik i jego agent osiągnęli już porozumienie z Tricolor i tylko kwestie związane z dokumentacją uniemożliwiają oficjalne ogłoszenie transferu. Oczekuje się, że wszystko zostanie sformalizowane w poniedziałek. Skrzydłowy nie pojechał wraz z delegacją Flamengo do Salvadoru, gdzie w sobotę jego byli koledzy zmierzą się z Vitórią w 1. kolejce Brasileirão.

Zespół paulista ma zapłacić za 29-latka kwotę 15 mln reali, podczas, gdy klauzula oferty minimalnej zawartej w kontrakcie wynosi około 17 mln reali. Rubro-Negro otrzymają jednak tylko połowę tej kwoty, a druga połowa trafi do agenta piłkarza, Carlosa Leite. Éverton popisze z klubem Morumbi trzyletnią umowę.

Aby nie stracić Évertona, Flamengo zaoferowało znaczną podwyżkę - prawie o 40% - i przedłużenie umowy, która została odnowiona w zeszłym roku, do końca 2020 roku. Jednak zawodnik podziękował władzom Mengão i stwierdził, że nadszedł odpowiedni moment, aby szukać nowy wyzwań zawodowych i odrzucił propozycję.

W tym sezonie, lewoskrzydłowy wystąpił w 11 meczach i strzelił trzy bramki. W sumie dla Mengão rozegrał 265 spotkań, w których zdobył 39 bramek.

  • dodał: MentiX
  • 14.04.2018; 23:29
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX