flamengol.net


Diego: "Jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy w tej sytuacji"

Remis w debiucie Brasileirão, grając na wyjeździe, nie byłby złym wynikiem, gdyby nie patrzeć na okoliczności meczu. Flamengo wyszło na prowadzenie już po 16 sekundach gry, kiedy Lucas Paquetá precyzyjnym strzałem pokonał brakarza rywali. Jednak 10 minut później, Rubro-Negro doznali podwójnego ciosu, który zmienił przebieg całego spotkania. Sędzia Wagner Revay podyktował nieistniejący rzut karny po tym jak strzał Rhaynera trafił w twarz stojącego na linii bramkowej Évertona Ribeiro, który otrzymał czerwoną kartkę.

Po końcowym gwizdku arbitra, Diego rozmawiał z prasą, odniósł się do sytuacji z rzutem karnym, a także pochwalił zespół za walkę, pomimo gry w osłabieniu przez prawie całe spotkanie.

"Rozmawialiśmy o tym w przerwie. Jesteśmy zobowiązani do wygrywania, do dania z siebie wszystkiego. Można komentować pracę sędziego. Jednak wolę wierzyć, że popełnił te błędy nieświadomie. Sędzia liniowy powiedział, że był pewien, iż widział rękę. Nie udało nam się zdobyć trzech punktów, ale jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy w tej sytuacji." - powiedział Diego.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2018; 13:31
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX