flamengol.net


Diego Alves 510 minut bez straty gola

Flamengo przeżywa świetny moment w bieżącym sezonie, a oprócz dobrych meczów, osiąga dobre wyniki, nie tracąc przy tym żadnych bramek. Dowodem tego są statystyki Diego Alvesa. Po bezbramkowym remisie z Ponte Preta na Maracanie, goleiro zachował czyste konto już od 510 minut.

"Jestem szczęśliwy z powodu tych statystyk, ale niezadowolony, ponieważ zawsze możemy się poprawić, ciężko pracujemy każdego dnia, aby grać jak najlepiej i osiągać dobre wyniki. czuję się bardzo dobrze fizycznie i technicznie. To, że jesteśmy tak długo bez straconej bramki jest zasługą wszystkich, to pokazuje, że nasz sektor defensywy jest silny i skoncentrowany, aby pozostać w ten sposób." - powiedział Diego Alves.

Statystyki obrony Rubro-Negro są jeszcze lepsze. Mais Querido nie stracili bramki w ostatnich sześciu meczach, co daje 600 minut szczelnej linii obrony. Jednak w jednym meczu nie bronił Diego Alves, lecz Júlio César, który zakończył swoją karierę w wygranym spotkaniu z Américą Mineiro.

"Júlio César był znakomitym bramkarzem i także jest częścią tej statystyki. Zagrał świetny mecz przeciwko América Mineiro." - dodał.

Flamengo ma szansę poprawić statystykę meczów bez straconego gola w niedzielnym meczu przeciwko Chapecoense na stadionie Arena Condá.

  • dodał: MentiX
  • 11.05.2018; 21:26
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 4:0 Cabofriense

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabigol zadebiutował w koszulce Flamengo, ale nie pomógł wygrać z Resende.
Video
Bez większych problemów Flamengo pewnie wygrało spotkanie z Cabofriense.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX