flamengo.pl - polski serwis kibiców Rubro-Negro - Cuéllar: "Zasłużyliśmy na zwycięstwo"

flamengol.net


Cuéllar: "Zasłużyliśmy na zwycięstwo"

Flamengo wygrało 3:1 sobotni półfinałowy mecz Taça Guanabara z Botafogo i awansowało do finału rozgrywek. Bramki dla Rubro-Negro zdobywali Éverton, Henrique Dourado i Vinícius Júnior. Swoimi odbiorami po raz kolejny Gustavo Cuéllar był cichym bohaterem spotkania. Po końcowym gwizdku arbitra, kolumbijski volante pochwalił grę zespołu i świętował awans.

"Graliśmy świetny mecz do dwudziestej minuty drugiej połowy, potem poczuliśmy trochę ciepła, zmęczenie, graliśmy również przeciwko dobremu zespołowi, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo i na szczęście wygraliśmy to miejsce w finale." - powiedział Gustavo Cuéllar.

Przeciwko Alvinegro, Rubro-Negro stracili pierwszą bramkę w tym sezonie, a jej autorem był Kieza. Analizując sytuację, Kolumbijczyk podkreślał jakość siły ataku rywala.

"Przeciwnicy również mają dobrych zawodników, którzy potrafią zdobywać bramki. Po stracie gola nie rzuciliśmy się od razu do ataków i nie szukaliśmy kolejnej bramki. Graliśmy swoje i byliśmy cierpliwi, a bramka Viníciusa zamknęła wynik." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 11.02.2018; 17:59
  • źródło: flamengo.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 1:0 Cruzeiro

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Diego uhonorowany za rozegranie stu meczów w koszulce Flamengo.
Video
Bramka Évertona Ribeiro zapewnia wygraną nad Grêmio i awans do półfinału Copa do Brasil.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX